Promedo

Інформаційна Система "Профілактичні медичні огляди"
Програмне забезпечення.
Сідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №45519 від 05.09.2012.
Замовити ПЗ:
+380 (67) 503-28-33

Послуги

Встановлення

Послуга "Встановлення" здійснюється по Києву - шляхом виїзду до Замовника та розгортання Інформаційної системи "Промедо" на комп'ютерах замовника.

В інших містах можливо віддалене встановлення ПЗ за допомогою програми типу TeamViewer, яка дозволяє одержати доступ до віддаленого комп'ютера за допомогою швидкісного під'єднання до мережі Інтернет.

Навчання

Навчання спеціалістів відбувається за трьома програмами: Реєстратор, Лікар та Адміністратор системи.

Адміністратор системи - вивчає весь програмний комплекс включно з програмою налаштування.

Реєстратор - вивчає весь програмний комплекс, окрім програми налаштування.

Користувач - це лікар, який вивчає медичну частину програмного комплексу.

Процесс навчання організується, як правило, на площах замовника - що стосується Києва.

Для користувачів з інших міст можливо організувати навчання або в Києві, або за технічною документацією з наступним екзаменом в режимі Skype.

Зараз розробляється система автоматизованого навчання, яка буде включати в себе програмну систему та відео-лекції, за якими можна буде навчатися будь-кому.

Адаптація

У кожного користувача можуть бути якісь особливості проведення профоглядів, які виходять за рамки основго стандартного процесу. В таких випадках ПЗ ІС "Промедо" адаптуєься до умов конкретного користувача (замовника).

Модернізація

Кожне впровадження ПЗ ІС "Промедо" може добавляти, або змінювати деякі елементи ПЗ, тобто розвивати його в необхідному напрямку покращення. З часом накопичення таких модернізацій стає принциповим. На цьому етапі можлива модернізація ПЗ всіх наявних користувачів програмної системи.

Інтеграція

У деяких користувачів (замовників) на момент встановлення ПЗ ІС "Промедо" може бути в наявності якась інформаційна система, яка функціонувала до цього часу. Наприклад, реєстартура+послуги+бухгалтерія. Можливо інтегрувати ПЗ ІС "Промедо" в склад існуючої інформаційної системи.

Впровадження

Впровадження - це найбільш трудомістський процес, який включає в себе весь цикл від встановлення ПЗ ІС "Промедо" до навчання спеціалістів і налагодження повномаштабного функціонування системи. Ми готові допомагати вам на кожному етапі, а також забезпечити подальший супровід.

Розширення

Ви користувалися ПЗ ІС "Промедо" в конфігурації "Робоче місце реєстратора". Ви оцінили можливості системи і прийняли рішення впровадити у себе повномаштабну мережеву версію. Ми готові вам допомогти.

Додаткові послуги

Розробник ПЗ може забезпечувати повне рішення «під ключ» - тобто:

  • проектування робочої мережі,
  • закупка комп’ютерів та періферійних пристроїв,
  • розводка мережі,
  • закупку та встановлення операційних систем та стандартного ПЗ на робочі місця,
  • встановлення ліцензійованого ПЗ,
  • навчання,
  • підтримка.

Кількість та зміст конкретних послуг вказується в кожному конкретному договорі окремо.