Promedo

Інформаційна Система "Профілактичні медичні огляди"
Програмне забезпечення.
Сідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №45519 від 05.09.2012.
Замовити ПЗ:
+380 (67) 503-28-33

Конфігурації

Перша конфігурація - "Робоче місце реєстратора" - конфігурація на одне робоче місце.

Це найдешевший варіант для Лікувально-профілактичних закладів, але цей варіант потребує використання допоміжних бумажних носіїв в процесі проведення профілактичних медичних оглядів.

Технологія використання ІС "Промедо" в цій конфігурації наступна:

1. Реєстратор, який працює на робочому місці, вводить списки працівників з відповідними пунктами додатків до наказу №246.

2. Робить розрахунки вартості послуг та роздруковує договір між ЛПЗ та підприємством.

3. Після оплати послуг реєстратор роздруковує бланки медичних карток пацієнта з заповненою першою сторінкою для всіх працівників за списком. Працівники підприємства приходять в призначений час, отримують свою медичну картку та "маршрутний лист", в якому вказано, яких лікарів в яких кабінетах потрібно відвідати та які аналізи здати.

4. При відвідуванні відповідних кабінетів працівники отримають записи лікарів в свою медичну карту за результатами обстежень, або результати аналізів.

5. Після завершення всіх відвідувань лікарів, працівники здають свої картки з результатами реєстратору, який вводить резульати в інформаційну систему.

6. Після завершення медичних оглядів, голова комісії робить висновки по кожному робітникові, після чого реєстратор вводить цю інформацію в систему.

7. Заключний акт та додаток до заключного акту готові для роздрукування та подання в вищі керівні органи.

Друга конфігурація - "Мережева система" - конфігурація з центральним сервером та робочими місцями в тому наборі, в якому вирішує саме ЛПЗ.

Це дорожчий варіант для Лікувально-профілактичних закладів, але цей варіант впроваджує максимальні можливості, які надає ІС "Промедо".

Технологія використання ІС "Промедо" в цій конфігурації наступна:

1. ЛПЗ потребує наявності комп'ютерної мережі і стаціонарного центрального комп'ютера - сервера, а також ноутбуків-робочих місць лікарів, реєстратури та бухгалтерії.

2. Адміністратор системи, який працює на своєму робочому місці, наглядає за всіма процесами. Також його робоче місце використовується як центральний сервер для виїзної конфігурації.

4. На центральному сервері зберігається головна база даних, на ноутбуці адміністратора - головна виїзна база на період виїзду. Після повернення виїзної комісії всі дані виїзної комісії додаються до центральної бази.

3. Реєстратор зі свого робочого місця вводить списки працівників з відповідними пунктами додатків до наказу №246.

2. Бухгалтерія робить розрахунки вартості послуг та роздруковує договір між ЛПЗ та підприємством.

3. Після оплати послуг працівники підприємства приходять в призначений час, отримують "маршрутний лист", в якому вказано, яких лікарів в яких кабінетах потрібно відвідати та які аналізи здати.

4. Всі дані від лікарів та лабораторії надходять до центральної бази даних прямо впродовж медичного огляду.

5. Після завершення медичних оглядів, голова комісії робить висновки по кожному робітникові, прямо з свого робочого місця.

7. Заключний акт та додаток до заключного акту готові для роздрукування та подання в вищі керівні органи.